!! Srovnání povinného ručení - online !!
Sleva až 64%, srovnání do pár minut, sjednání online

Povinné ručení ČSOB

ČSOB pojišťovnaSilná skupina ČSOB a specialista na pojišťovnictví ČSOB pojišťovna nabízí jedinečné možnosti ve zprostředkování povinného ručení. Jde o zavedenou skupinu, která dokáže promptně reagovat na aktuální dění na trhu s pojištěním a nabízet tak opravdu skvělé produkty šité na míru jednotlivým klientům. Díky vysoké variabilitě a flexibilitě povinného ručení od ČSOB tak získává instituce celou řadu klientů, kteří dlouhodobě povinné ručení spokojeně využívají.

Možnosti slev povinného ručení ČSOB

ČSOB se vždy snaží svým povinným ručením klientům nabízet klientům řadu slev a tyto slevy kombinovat. Slevy se pohybují i více než je polovina roční částky, kterou klient platí. Jde o slevy na další vozidla, která člověk k ČSOB pojišťovně převede a díky tomu získá další zajímavé bonusy a slevy, které by pojištěním pouze jediného svého vozidla rozhodně nemohl získat. Navíc se do ceny povinného ručení ČSOB logicky promítnou i klasické bonusy za bezeškodní průběh, čímž může být cena povinného ručení snížena opravdu dramaticky.

Výhody povinného ručení u ČSOB

pomoc v nouziČSOB Pojišťovna připravila pro své klienty s povinným ručením celou řadu doplňkových služeb a to zcela zdarma. Ať už jde o úrazové pojištění řidiče, pojištění osobních věcí, asistenční služby při havárii ale i při poruše vozidla. Navíc nabízí ČSOB zvýhodněné balíčky v podobě připojištění vozidla pro případ odcizení, poničení čelního skla, ztrátu zavazadel či v podobě možnosti využití náhradního vozidla ČSOB. Vše podporují široké asistenční služby naprosto zdarma.

Zajímavosti povinného ručení ČSOB

ČSOB Pojišťovna se stále snaží oslovovat nové a nové klienty a nabízet jim speciální akce a produkt, který opravdu využijí. Navíc chce společnost odměňovat dobré řidiče, kteří jezdí dlouhodobě bez nehod a to s narůstající tendencí. Proto již v prvním roce může klient získat až 30% slevy za předchozí bezeškodní průběh. Velmi využívanou služnou je nahlášení škody na vozidle online, kdy člověk nemusí zbytečně chodit do pobočky, ale všechno může vyřídit prostřednictvím internetu z pohodlí svého domova.

Aktuality

4.7.2011 - Nejlevnější pojištění vozidel

Hledáte to nejlevnější pojištění a přesto si chcete vybrat z nabídek pojištění? Zkuste porovnání nejlevnějšího pojištění vozidel na internetu. Výhodné srovnání nabídek online pro každého kdo hledá povinné ručení za super cenu.

Řekli o nás

Řekli o nás

Z celkového hlediska jsem víc než spokojený. Dobré služby, profesionální přístup, rychlé sjednání přes internet a hlavně jsem ušetřil přes 3 tisíce korun. Doporučuji všem.

quoteend
Další finanční produkty

Další finanční produkty

Kontakt

Kontakt

Můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář.
Email:info@pojistenivozidel.eu