!! Srovnání povinného ručení - online !!
Sleva až 64%, srovnání do pár minut, sjednání online

Povinné ručení AXA

povinné ručeníSkupina AXA je zavedenou institucí, která poskytuje služby v rámci bankovnictví i pojišťovnictví. Díky mezinárodním zkušenostem dokáže instituce nabízet opravdu jedinečné produkty za výborné ceny. Povinné ručení u společnosti AXA je navíc vypočítáváno jiným způsobem, čímž svým klientům přináší další výhody a šetří náklady. AXA se tak snaží získat klienty na své jedinečně levné služby, které jsou navíc podpořeny celou paletou doplňkových možností a to zcela zdarma. AXA je moderní pojišťovnou, která reaguje na potřeby klientů prakticky okamžitě.

Informace o povinném ručení

Povinné ručení u společnosti AXA představuje pojištění odpovědnosti za škodu, která je provozováním vozidla způsobena. Jde o krytí škod na zdraví i majetku poškozených osob a navíc krytí škod uvedené v zákoně, jako je ušlý zisk a podobně.

Co AXA pojišťuje?

Společnost AXA pojišťuje všechny osobní a lehká užitková vozidla do hmotnosti 3,5 tuny s maximálním počtem sedadel 9. Vozidlo musí mít přidělenou státní registrační značku. Pojistit je možné i přívěs za osobní automobil, který má celkovou hmotnost do 750 kg. K povinnému ručení je možné využít i další připojištění v podobě úrazového pojištění na smrt či trvalé následky pro další přepravované osoby, připojištění zavazadel, připojištění asistence či pojištění skel.

Výhody povinného ručení AXA

v případě poruchy vás AXA nenechá ve štychuAXA nabízí prostřednictvím svého povinného ručení celou řadu výhod, kterou její klienti velmi oceňují. K povinnému ručení nabízí odemknutí dveří v případě zabouchnutí klíčů uvnitř. Přivezení benzínu, pokud na cestě klientovi dojde. Při defektu na cestě AXA zajistí výměnu kola. A poskytuje další asistenční služby a vše naprosto zdarma. Navíc díky jedinečnému výpočtu ceny pojištění podle výkonu motoru a ne podle objemu, získává každý klient možnost ušetřit i několik set korun ročně v porovnání s jinými pojišťovnami, které se zabývají povinným ručením.

Aktuality

4.7.2011 - Nejlevnější pojištění vozidel

Hledáte to nejlevnější pojištění a přesto si chcete vybrat z nabídek pojištění? Zkuste porovnání nejlevnějšího pojištění vozidel na internetu. Výhodné srovnání nabídek online pro každého kdo hledá povinné ručení za super cenu.

Řekli o nás

Řekli o nás

Z celkového hlediska jsem víc než spokojený. Dobré služby, profesionální přístup, rychlé sjednání přes internet a hlavně jsem ušetřil přes 3 tisíce korun. Doporučuji všem.

quoteend
Další finanční produkty

Další finanční produkty

Kontakt

Kontakt

Můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář.
Email:info@pojistenivozidel.eu