!! Srovnání povinného ručení - online !!
Sleva až 64%, srovnání do pár minut, sjednání online

Limity krytí z pojištění vozidel

různé limityLimity krytí z pojištění vozidel představují takovou maximální částku, která může být pojišťovnou v případě pojistné události klientovi vyplacena. Jde o stanovení hranic, přesněji minimálních hranic, jaké může pojišťovna nastavit parametry svým klientům. U povinného ručení se jedná o vyplacení poškozenému. U havarijního pojištění pak platba i viníkovi. Limity jsou exaktně dané u povinného ručení, jelikož se jedná o státem velmi hlídané, povinné a ošetřené pojistné riziko. Aktuálně zákon stanuje spodní hranice pro dva druhy pojistných událostí. První je škoda na zdraví účastníků dopravní nehody. Tam stát stanovil spodní hranici 35 milionů Kč. U druhého druhu škody, tedy škody na majetku je stanovena státem tatáž suma, tedy 35 milionů Kč jako minimální limit pro krytí z pojištění. Další výše je již stanovována individuálně na základě řady parametrů samotného pojištění. Důležitou roli pak hraje sazba pojistného, tarif a forma placení. U havarijního pojištění jsou limity velmi obdobné, avšak pojišťovny zde díky podstatně větší limity krytí pro vozidlaflexibilitě a variabilitě připravují limity plnění v závislosti na ceně pojištění, době trvání, cílové částce a dalších aspektech, ke kterým přistupuje každá pojišťovna individuálně. Každá pojišťovna tak nabízí silně individualizované nabídky, které jsou napříč trhem velmi odlišné a je velmi důležité jejich porovnání. Právě limity krytí z pojištění vozidel jsou jednou z rozhodujících veličin, která hraje při výběru správného pojištěné vozidla roli. Není tak radno ani tento aspekt výběru pojištění podceňovat.

ePojisteni na Youtube

ePojisteni.cz na Google+

ePojisteni na Najisto.centrum.cz

ePojisteni.cz na Penize.cz

Aktuality

4.7.2011 - Nejlevnější pojištění vozidel

Hledáte to nejlevnější pojištění a přesto si chcete vybrat z nabídek pojištění? Zkuste porovnání nejlevnějšího pojištění vozidel na internetu. Výhodné srovnání nabídek online pro každého kdo hledá povinné ručení za super cenu.

Řekli o nás

Řekli o nás

Z celkového hlediska jsem víc než spokojený. Dobré služby, profesionální přístup, rychlé sjednání přes internet a hlavně jsem ušetřil přes 3 tisíce korun. Doporučuji všem.

quoteend
Další finanční produkty

Další finanční produkty

Kontakt

Kontakt

Můžete nás kontaktovat přes kontaktní formulář.
Email:info@pojistenivozidel.eu